Karrier - tapasztalat nélkül

Ha még nem rendelkezel tapasztalattal:

Környezet- és minőségirányítási területre Auditort keresünk!

  • Már gyerekként is terveztél, szerveztél és jobban érdekelt a szakkönyv, mint a mesekönyv?
  • Szívesen dolgoznál irányítási rendszerek tanúsításával foglalkozó szervezetnél?
  • Egyetemista korodban sem bírtad a kötöttségeket és a másfél órás órákat?
  • Jobban szeretsz világot látni és rugalmasan beosztani az idődet?
  • Szeretsz tanulni és új embereket megismerni, de utálod a napi 8 órás monoton irodai munkát?

A CERT Tanúsító Zrt. a következő irányítási rendszerek tanúsításával foglalkozik:

  • Minőségirányítási rendszerek (MSZ EN ISO 9001:2015),
  • Környezetközpontú irányítási rendszerek (MSZ EN ISO 14001:2015),
  • Információbiztonság irányítási rendszerek (MSZ ISO/IEC 27001:2014),
  • Munkahelyi egészségvédelem és biztonság irányítási rendszerek (MSZ 28001:2008),
  • Élelmiszer - biztonsági irányítási rendszerek (MSZ EN ISO 22000:2005),
  • Magyar Élelmiszerkönyv (HACCP).

Célunk a szervezetek hatékony, előírás szerinti működésének vizsgálata.

A betanítás után ezek lesznek a feladataid:

  • nyitó- záró- értekezlet koordinálása,
  • dokumentáció felülvizsgálata,
  • helyszíni audit végrehajtása,
  • auditjelentés készítése.

Téged keresünk, ha:

  • a fenti feladatoktól nem riadtál meg és szeretnéd megtanulni, hogy- hogyan kell végrehajtani, irányítani egy auditot,
  • szívesen beszélgetsz emberekkel,
  • képes vagy beosztani a saját idődet,
  • szeretsz utazni,
  • képes vagy alkalmazkodni a változásokhoz,
  • átlátod az egymással összefüggő folyamatokat,
  • szeretsz otthonról dolgozni.

A jelentkezéshez nincs szükséged több éves tapasztalatra!

Szükséged lesz viszont:

  • főiskolai vagy egyetemi diplomára (abszolutóriumot is elfogadunk),
  • saját laptopra.

Ami vár rád:

  • széles kapcsolati tőke kialakításának lehetősége,
  • különböző szervezetek, tevékenységi területek megismerése,
  • tanulási lehetőség cégek működéséről.

Miért minket válassz?

  • auditoraink kimagasló szakmai tudással és közel két évtizedes tapasztalattal rendelkeznek,
  • motivált, lendületes csapat vagyunk,
  • teljesítményt honoráló versenyképes juttatási rendszert biztosítunk.

Foglalkoztatás formája:

  • egyedi megbízás projektenként,
  • alvállalkozói forma.

Jelentkezésedet várjuk az ország bármely pontjáról!

Ha úgy érzed, hogy köztünk a helyed, küldd el nekünk önéletrajzod és motivációs leveled az info@certtanusito.hu e-mail címre! Tárgymezőbe kérjük beírni: „auditor”. Ezután felvesszük veled a kapcsolatot!

up